Velká Buková 109
270 23 - Křivoklát

+420 739 709 284
info@realstarling.cz

VÁŽENÍ OBCHODNÍ PŘÁTELÉ DNEM 1.1.2019 FIRMA REVAL s.r.o.UKONČUJE SVOJÍ ČINNOST. OD NOVÉHO ROKU SE NA VÁS TĚŠÍME POD NOVÝM OBCHODNÍM NÁZVEM REAL STARLING s.r.o.

O nás

 
Firma Reval zahájila svou podnikatelskou činnost v oblasti sítotisku v roce 1991. Původní výrobní proces probíhal v domácích prostorách. V roce 1992 byly navázány obchodní vztahy s reklamními agenturami a společnost se přesunula do nových prostor. V roce 1997 firma nakoupila vlastní pozemky a budovy ve Velké Bukové u Křivoklátu. Zde byla postavena nová výrobní hala. Později pokračoval rozvoj společnosti nákupem další výrobní haly.
 
Po vstupu do EU a odbourání celních a souvisejících administrativních nákladů se naše firma zaměřila i na zahraniční odběratele. Od roku 1991 se pravidelně zvyšuje obrat společnosti a rozšiřuje se výrobní sortiment. V dnešní době naše firma ročně vyrobí více než 2 miliony reklamních předmětů a tento počet neustále roste.
 
Můžeme Vám nabídnout porcelán (hrnky, šálky s podšálky, sklo, keramiku) apod.. za velice příznivé ceny. Všechny výrobky, které nabízíme jsou České a nebo ze zemí EU.
 

Reklamní sítotisk - porcelán, sklo, keramika

 
HYDROGLAZURY - (lesklá, matná, metal, kroko, satén, gold, silver)
TRANSFERY - (speciální obtisky na sklo, parciální obtisk na chemicky matované sklo, rotační potisk, tamponovy tisk, pískování, linkování, máčené ouško)
KARTONÁŽ - Vaše zboží zabalíme do námi vyrobených kartonových krabic (možno i s potiskem)
Reklama na hrnky, sklo, keramiku. Od návrhu až po realizaci. Kompletní servis.
 
 
Naše firma se vyznačuje vysokou flexibilitou, profesionálním týmem s léty zkušeností a především spokojenými zákazníky z řad nejprestižnějších tuzemských a zahraničních společností.